Şimdi ara +90 542 437 94 73 'ü ve %15 indirimi kazan!

İsminizi marka olarak yaymak ve bilinir kılmak artık çok kolay !

En değerlimiz : İsmimiz !

ismi ® marka ile marka bilirniliğinizi arttırmada en kısa yolu tercih edin !


Otomotivcilere Özel Websitesi Tasarımı

ismi ® marka olarak Otomotiv firmalarına özel web tasarımı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Biz 2001 yılından bu yana yaptığımız web tasarım işinde en iyisiyiz.

Eğer Otomotiv firması iseniz ve Otomotiv firması olarak müşterilerinizin ya da hitap ettiğiniz hedef kitlenin gözünde prestij kazanmak ve saygınlığınızın artmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İsminizi markalaştırdığımızda Otomotiv firmaları arasında artık popülariteniz, sosyal medyanın da rüzgarı ile her geçen gün artar.

Marka olduğunuz zaman Otomotiv firması olarak hizmet verdiğinizde, markasız hizmete kıyasla daha yüksek bir kalite algısını sağlamış olursunuz.

ismi ® marka ile Otomotiv sektöründe marka değerini elde ettiğinizde, normal etiket fiyatı ne olursa olsun, ödenmesi gereken değer üzerinden ödemenizi alırsınız.

ismi ® marka isminizi kurumsallaştırır. Otomotiv sektöründe firmanızın adı müşterilerinizin hafızasına yerleşir ve Otomotiv firmanızın logosu veya görseli müşteriler tarafından artık daha bilinir hale gelir.

Otomotiv Firması Özel Markalaşma Süreci

ismi ® marka olarak özel web tasarımları ile Otomotiv firmaları için de hizmet vermekteyiz.


Neden biz ?

Çünkü bizler, en iyi teknolojinin arkasında en iyi uzmanların olması gerektiğini biliyoruz.

Otomotivcilere özel markalaşma sürecini birlikte başaracağımıza inanıyoruz.

 • ismi ® marka marka bilinilirliğinizi arttırmada en kısa yolları tercih eder.
 • ismi ® marka olarak özel web tasarımları ile Otomotiv firmaları için de hizmet vermekteyiz.
 • ismi ® marka ile Otomotiv firması olarak sektördeki diğer Otomotiv firmalarından ayrılırsınız.
 • Otomotivcilere özel hazırladığımız logo tasarımları ile bir adım öne çıkmaktayız.
 • Alan adınız insanların online ortamda sizi bulmasını sağlar, o nedenle web siteniz için doğru alan adını ismi ® marka ile seçmek artı bir avantajdır.
 • İsminizin ".com.tr" uzantısını en uygun fiyata bizden alabilirsiniz.
 • Marka Tescili aşamasında tecrübelerimize güvenebilirsiniz.
 • E-Katalog hizmetlerimiz ile web sitelerinizde yayınlayacağınız ve müşterilerinize ulaşacak online dergiler ile mesajınızı doğrudan aktarma şansına erişirsiniz.
 • Otomotivcilere özel markalaşma sürecinde oluşturduğumuz markanızı sosyal medya kanallarında kısa bir sürede etkili bir şekilde tanıtımını yapmaktayız.
 • Reklam tanıtım hizmetlerimizde Otomotiv firmaları için özel paketlerimiz bulunmaktadır.
 • ismi®marka olarak bizden SEO danışmanlığı hizmeti aldığınızda Otomotiv sektöründeki rakiplerinizin sizleri geçme olasılığı çok düşüktür.
 • Dilerseniz Google Reklam Hizmetlerimiz ile markalaşmış bir Otomotiv firması olarak her an müşterilerinize daha hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız

ismi®marka ile marka danışmanlığı hizmetini keşfeden birlikte çalıştığımız firmalardan bazıları...


SHINARI MOTORSİKLET

SHINARI MOTORSİKLET


Türkiye’nin lider motosiklet firması - Shinari Motosiklet - Firmamız, dünyanın sayılı üreticilerinden olan LONCIN motosiklet markasının Türkiye temsilcisidir. Türkiye'de Shinari markası adı altında üretimini yaptığımız motosikletlerimiz LONCIN teknolojisi ile tasarlanmış ve donatılmıştır.

WEB SİTESİNİ İNCELE

DC LOJİSTİK

DC LOJİSTİK


DC Lojistik taşıma ve lojistik tedariğinde 15 yıllık iş deneyimi uzman ekip kadrosu ve uluslararası iş partnerleri ile Kara Yolu ,Hava Yolu, Deniz Yolu Taşımacılığında maximum hizmet kalitesiyle yapılan hizmet sırasında karşılaşılan olası sorun ve her türlü aksaklıklarda müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çözüm odaklı bir yol izlemektedir.

WEB SİTESİNİ İNCELE

ASFA GOLD

ASFA GOLD


Asfa Gold olarak 14 Ayar altin yüzük, altin küpe, kolye, bileklik, üçlü takım ve setten oluşan ürün çeşitlerimizi kaliteli, estetik ve yenilikçi anlayışla müşterilerimize sunmaktayız.En güzel altın takı modelleri uygun fiyatlarla güvenilir alışverişin adresi Asfa Gold'da! Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı teslimat ile kapınızda !

WEB SİTESİNİ İNCELE

HİZMETLERİMİZ

İSMİNİZİ MARKA OLARAK YAYMAK VE BİLİNİR KILMAK ARTIK ÇOK KOLAY !

717 mutlu müşteri

Kişisel marka yönetimi, her zaman ünlü olmak demek değildir !

Markalaşma Süreci

ismi®marka ile markalaşma sürecini artık birlikte düşünelim !


Genel İş Stratejisi

Güçlü ve faklılaşmış bir marka işletmenizin büyümesini daha kolay hale getirecek. Firmanızı nereye götürmek istediğiniz konusunda net iseniz, markanız oraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Marka stratejinizi doğru ve iş hedeflerinizle uyumlu hale getirdiğimizde ilk aşamayı tamamlamış olmaktayız.

Hedef Kitlenizi Tanımlayıp Araştırın

Hedef kitleniz kim ? Yüksek büyümenin, yüksek kârlı firmaların açıkça tanımlanmış hedef müşterilere sahip olmaya odaklandığını görmekteyiz. Odaklanma ne kadar dar olursa, büyüme o kadar hızlı olur. Hedef kitle ne kadar farklı olursa, pazarlama çabalarınız o kadar meyve verir. Hedef müşteri grubu üzerinde sistematik araştırma yapan firmalar daha hızlı büyürler ve daha kârlıdırlar.

İletişim Stratejinizi Geliştirin

Markanızın hedef kitlenizle bağ kurması için bir iletişim stratejisi geliştirmelisiniz. Etkili iletişim stratejisi genellikle potansiyel müşterileri, potansiyel çalışanları, referans kaynakları veya diğer etkileyicileri potansiyel ortak bulma fırsatlarını içerir.

Marka Tescili

Her hangi bir ürün yada hizmet üretimine başlamadan önce ilk yapılması gereken işlem tescile uygun bir marka belirlemek ve sonrasında marka tescil belgesi almak gereklidir. Marka tescili tıpkı bir tapu gibi yatırımınızın güvencesi olacaktır. Tescilsiz bir markaya yatırım yapmak tüm yatırımın boşa gitmesinin yanında cezai yaptırımlarla karşılaşma riskini taşımaktadır. Unutmayın, marka adınız, logonuz ve sloganınız iletişim kurmanın başlıca unsurlarındandır. Hedef kitleniz ilk olarak sizi logonuz ve adınızla anımsayacaktır. Marka tescilinizi ertelemeniz bir başkasına markayı kaptırmanıza neden olabilir. Bu sebeble tescil işleminde acele etmenizde fayda var.

Websitenizi Geliştirin

Web siteniz en önemli marka geliştirme aracınızdır. Tüm izleyicilerinizin ne yaptığınızı, nasıl yaptığınızı ve müşterilerinizin kim olduğunuzu öğrenmek için baktığı yerdir. Websitesi kısaca müşterilerinizi ağırladığınız online bir mağazadır veya ofistir. Ayrıca, web siteniz içerik stratejinize ev sahipliği yapacak. Bu içeriklerde, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarınızın odak noktası olacak, böylece potansiyel müşterileriniz ve referans kaynaklarınız sizi bulacak ve firmanız hakkında bilgi sahibi olacak. Online içerik stratejisi modern marka geliştirme stratejisinin merkezinde yer alır.

Markanızı İşletmenizin Her Alanını Entegre Edin

Markanızı görünür bir hale getirin. Hedef kitlenizin görebileceği, okuyabileceği ve duyabileceği her şeye markanızı entegre etmelisiniz. Bir müşteri ofisinize girdiğinde ve ya mağazanızı gezdiğinizde mutlaka marka logonuzun bir izine rastlamalı. Herhangi bir dijital platformda, markanızın her yerde aynı olduğundan emin olun. Renk ve logo kullanımı, yazı tipleri, fotoğrafçılık vb. görsellerle tutarlılık yaratmak için marka stili rehberinizi kullanın.

PROFESYONEL MARKA TESCİL

Tescilinizi şimdi yaptırın, markanızı riske atmayın

MARKANIZI KORUYORUZ

Markanızı, patentinizi, tasarımınızı güven altına alın

MARKA TESCİL İLE GÜÇLENİN

Uzman olarak hızlı, güvenilir ve doğru hizmet

kartvizitten daha etkili olan sizi tanıtan bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Hakkınızda araştırma yapacak herkes gerekli bilgiye, web sitenizden ulaşacaktır.

T.C. Kimlik Numarası kullanılır. Kimlik bilgileri ile birebir uyuşan alan adı başvurularında belge gerekmemektedir. Ancak, zaman zaman kimlik bilgileri ile başvurulan alan adının uyuşmaması ya da Mernis sistemine bağlanırken teknik bir problem oluşması halinde, T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilebilmektedir.

web sitenizin etkisi muazzam oluyor. Emailinizi istediklerinde, info@AdSoyad.com.tr gibi email adresleri karşıda bir marka algısı oluşturuyor. Direk olarak www.AdSoyad.com.tr ‘i inceleme isteği oluşturuyor.

Projelerdeki Tecrübelerimiz

ismi ® marka

Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

İletişime Geç
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın: +90 542 437 94 73