Şimdi ara +90 542 437 94 73 'ü ve %15 indirimi kazan!

İsminizi marka olarak yaymak ve bilinir kılmak artık çok kolay !

Referanslarımız

ismi®marka ile marka danışmanlığı hizmetini keşfeden birlikte çalıştığımız firmalardan bazıları...


SHINARI MOTORSİKLET

SHINARI MOTORSİKLET


Türkiye’nin lider motosiklet firması - Shinari Motosiklet - Firmamız, dünyanın sayılı üreticilerinden olan LONCIN motosiklet markasının Türkiye temsilcisidir. Türkiye'de Shinari markası adı altında üretimini yaptığımız motosikletlerimiz LONCIN teknolojisi ile tasarlanmış ve donatılmıştır.

WEB SİTESİNİ İNCELE

DC LOJİSTİK

DC LOJİSTİK


DC Lojistik taşıma ve lojistik tedariğinde 15 yıllık iş deneyimi uzman ekip kadrosu ve uluslararası iş partnerleri ile Kara Yolu ,Hava Yolu, Deniz Yolu Taşımacılığında maximum hizmet kalitesiyle yapılan hizmet sırasında karşılaşılan olası sorun ve her türlü aksaklıklarda müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çözüm odaklı bir yol izlemektedir.

WEB SİTESİNİ İNCELE

ASFA GOLD

ASFA GOLD


Asfa Gold olarak 14 Ayar altin yüzük, altin küpe, kolye, bileklik, üçlü takım ve setten oluşan ürün çeşitlerimizi kaliteli, estetik ve yenilikçi anlayışla müşterilerimize sunmaktayız.En güzel altın takı modelleri uygun fiyatlarla güvenilir alışverişin adresi Asfa Gold'da! Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı teslimat ile kapınızda !

WEB SİTESİNİ İNCELE

ROYALVAN

ROYALVAN


Türkiye ’de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olan Royalvan Rent a Car genç ve dinamik yapısı ile her türlü organizasyonlarda kaliteli hizmeti ve ürün çeşitliliğini müşterilerine sunmaktır.

WEB SİTESİNİ İNCELE

MURAT SHIPPING

MURAT SHIPPING


Murat Shipping olarak uzun yıllara dayanan köklü geçmişimiz ve denizcilik sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ışığında, müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli ve kalıcı ilişkilerin başlıca değeri olan makul fiyat ve zamanında hareketle kaliteye hizmet vermeye devam ediyoruz.

WEB SİTESİNİ İNCELE

SNP TUR

SNP TUR


SNP Tur - Hac, Umre ve Kültür Turları - 24 yıllık deneyimimizden güç ve ilham alarak hizmet kalitemizi arttırark iyileştirip geliştirmeye devam ediyoruz. Hac ve Umre yolculuklarınızın keyif ve huzurunu, mükemmelin ötesine taşımak için gayret ediyoruz. Allahın ve Resulullahın Müsafirlerine Hizmet Bizim için Şerefdir.

WEB SİTESİNİ İNCELE

EVİM DUŞ

EVİM DUŞ


2007 yılında faaliyete geçen Evim Duş, banyo, banyo aksesuarları ve duşakabin konularında hizmet vermektedir. Banyo ve duşa kabin ihtiyaçlarınız için ilk tercih Evim Duş ve Küvet Kabin Sistemleri - Sağlam, hijyenik, güvenli, dünya standartlarında ve uygun fiyatlı ürülerimiz ile yüksek kalitedeki uygulamalarımız müşterilerimizin banyo ve duşakabin ihtiyaçlarını mutlak karşılamaktadır.

WEB SİTESİNİ İNCELE

LUX AIRPORT CARS

LUX AIRPORT CARS


Lux Airport Cars provides premium car rental services at the Istanbul Airport. We offer a large selection of top quality, top brand vehicles that can cater to a range of travel. Our team looks forward to handing you over the keys and your rent a car at the Istanbul Airport which is the biggest airport in the world.

WEB SİTESİNİ İNCELE

AJANS ® KENDİNE HAS

AJANS ® KENDİNE HAS


Ajans ® Kendine Has olarak Web Tasarım Sektöründe 17 Yılı Aşkın Tecrübeye Sahibiz! Size Özel Digital Çözümlerimizle Markanıza Değer Katıyoruz! Yüzlerce Olumlu Referans ve Sorunsuz Hizmet Anlayışı ile Prestijli Web Siteleri Tasarlayıp Ajans ® Kendine Has olarak İnternet ve Dijital Âlemde Yerinizi Sağlamlaştırıyoruz!

WEB SİTESİNİ İNCELE

HİZMETLERİMİZ

İSMİNİZİ MARKA OLARAK YAYMAK VE BİLİNİR KILMAK ARTIK ÇOK KOLAY !

Markalaşma Süreci

ismi®marka ile markalaşma sürecini artık birlikte düşünelim !


Genel İş Stratejisi

Güçlü ve faklılaşmış bir marka işletmenizin büyümesini daha kolay hale getirecek. Firmanızı nereye götürmek istediğiniz konusunda net iseniz, markanız oraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Marka stratejinizi doğru ve iş hedeflerinizle uyumlu hale getirdiğimizde ilk aşamayı tamamlamış olmaktayız.

Hedef Kitlenizi Tanımlayıp Araştırın

Hedef kitleniz kim ? Yüksek büyümenin, yüksek kârlı firmaların açıkça tanımlanmış hedef müşterilere sahip olmaya odaklandığını görmekteyiz. Odaklanma ne kadar dar olursa, büyüme o kadar hızlı olur. Hedef kitle ne kadar farklı olursa, pazarlama çabalarınız o kadar meyve verir. Hedef müşteri grubu üzerinde sistematik araştırma yapan firmalar daha hızlı büyürler ve daha kârlıdırlar.

İletişim Stratejinizi Geliştirin

Markanızın hedef kitlenizle bağ kurması için bir iletişim stratejisi geliştirmelisiniz. Etkili iletişim stratejisi genellikle potansiyel müşterileri, potansiyel çalışanları, referans kaynakları veya diğer etkileyicileri potansiyel ortak bulma fırsatlarını içerir.

Marka Tescili

Her hangi bir ürün yada hizmet üretimine başlamadan önce ilk yapılması gereken işlem tescile uygun bir marka belirlemek ve sonrasında marka tescil belgesi almak gereklidir. Marka tescili tıpkı bir tapu gibi yatırımınızın güvencesi olacaktır. Tescilsiz bir markaya yatırım yapmak tüm yatırımın boşa gitmesinin yanında cezai yaptırımlarla karşılaşma riskini taşımaktadır. Unutmayın, marka adınız, logonuz ve sloganınız iletişim kurmanın başlıca unsurlarındandır. Hedef kitleniz ilk olarak sizi logonuz ve adınızla anımsayacaktır. Marka tescilinizi ertelemeniz bir başkasına markayı kaptırmanıza neden olabilir. Bu sebeble tescil işleminde acele etmenizde fayda var.

Websitenizi Geliştirin

Web siteniz en önemli marka geliştirme aracınızdır. Tüm izleyicilerinizin ne yaptığınızı, nasıl yaptığınızı ve müşterilerinizin kim olduğunuzu öğrenmek için baktığı yerdir. Websitesi kısaca müşterilerinizi ağırladığınız online bir mağazadır veya ofistir. Ayrıca, web siteniz içerik stratejinize ev sahipliği yapacak. Bu içeriklerde, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarınızın odak noktası olacak, böylece potansiyel müşterileriniz ve referans kaynaklarınız sizi bulacak ve firmanız hakkında bilgi sahibi olacak. Online içerik stratejisi modern marka geliştirme stratejisinin merkezinde yer alır.

Markanızı İşletmenizin Her Alanını Entegre Edin

Markanızı görünür bir hale getirin. Hedef kitlenizin görebileceği, okuyabileceği ve duyabileceği her şeye markanızı entegre etmelisiniz. Bir müşteri ofisinize girdiğinde ve ya mağazanızı gezdiğinizde mutlaka marka logonuzun bir izine rastlamalı. Herhangi bir dijital platformda, markanızın her yerde aynı olduğundan emin olun. Renk ve logo kullanımı, yazı tipleri, fotoğrafçılık vb. görsellerle tutarlılık yaratmak için marka stili rehberinizi kullanın.

PROFESYONEL WEB TASARIM

Web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres

HER DİLDE WEB SİTESİ

Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça...

GÜNCEL İNTERNET TEKNOLOJİLERİ

%100 yönetilebilir ve arama motorları uyumlu

kartvizitten daha etkili olan sizi tanıtan bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Hakkınızda araştırma yapacak herkes gerekli bilgiye, web sitenizden ulaşacaktır.

T.C. Kimlik Numarası kullanılır. Kimlik bilgileri ile birebir uyuşan alan adı başvurularında belge gerekmemektedir. Ancak, zaman zaman kimlik bilgileri ile başvurulan alan adının uyuşmaması ya da Mernis sistemine bağlanırken teknik bir problem oluşması halinde, T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı fotokopisi talep edilebilmektedir.

web sitenizin etkisi muazzam oluyor. Emailinizi istediklerinde, info@AdSoyad.com.tr gibi email adresleri karşıda bir marka algısı oluşturuyor. Direk olarak www.AdSoyad.com.tr ‘i inceleme isteği oluşturuyor.

Projelerdeki Tecrübelerimiz

ismi ® marka

Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

İletişime Geç
Yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen arayın: +90 542 437 94 73